Z AKTUÁLNEJ PONUKY VYBERÁME

Video

PREDAJ OBJEKTU
Vináreň - Piváreň pod kostolom - NMnV

Budova Vinárne a Pivárne pod kostolom je prízemnou budovou s 2/3 podpivničením, ktorá od kompletnej dvojfázovej prestavby a rekonštrukcii bola využívaná ako reštauračné zariadenie známe ako Vináreň pod kostolom. Predmetom rekonštrukcií bola povrchové úpravy podláh, strecha, sociálne zariadenia, prístavba, dobudované boli vlastné odberné miesta s meracími zariadeniami pre prípojku vody, kanalizácie, plynu a elektriky a v objekte bolo vybudované vlastné samostatné kúrenie a prípravu TÚV, ...
  • Dobrá lokalita a dostupnosť
  • Možnosť pokračovať v prevádzkach
  • Otvorené možnosti
  • Vhodné pre služby
Prejsť na ponuku

vybrané ponuky v lokalite nmnv

3 izbový byt - PREDANY

Výhradne v našej ponuke nájdete tento 3 izbový byt v zateplenom bytovom dom s novými rekonštruovanými balkonmi. Vyhodou bytu je práve jeho lokalita s okamžitou dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti - nemocnica, poliklinika, lekareň, poreaviny, park, školla, škôlka, centrum, ...
Pre viac info kontaktujte makléra - Marián Bielik
www.rem.ax/bielik

2 izbový byt - ul. Dukelská

Vo vyhradnej ponuke našej kancelárie nájdete aj tento 2 izbový byt na Dukelskej ulici. Byt je v pôvodnom stave a tak je vhodný pre záujemcov, ktorí majú záujem zrekonštruovať si byt podľa vlastnej predstavy. V byte je zrekonštruovaný a zasklený balkon orientovaný na východnú stranu.
Pre viac info kontaktujte makléra - Marián Bielik
www.rem.ax/bielik

2 izb byt - PREDANÝ

Nemáte záujem a čas zaoberať sa rokonštrukciou staršieho bytu? V našej výhradnej ponuke nájdete tento 2 izbový byt v novostavbe bytového domu v okrajovej lokalite mesta. Byt ma 2 balkóny orientované na 2 svetové strany a výhodou je aj vlastné vykurovanie a ohrev vody kondenz.kotlom.
Pre viac info kontaktujte makléra - Marián Bielik
www.rem.ax/bielik

Vybrané ponuky v lokalite NMnv

Chata so záhradou

Exkluzívny predaj chaty so záhradou s rozlohou 400m2 nachádzajúcej sa v Novom Meste nad Váhom, pri Biskupickom kanáli Váhu. Pre vzdialenejších záujemcov môže byť veľkou výhodou okamžitá dostupnosť od neďalekého privádzača diaľnice.
www.rem.ax/bielik

Predaj pozemku 766 m2

Exkluzívny predaj stavebného pozemku s rozlohou 766m2 v obci Nová Ves nad Váhom. V dostupnosti na hranici pozemku sa nachádza voda, elektrika, kanalizácia, plyn. Pozemok sa nachádza mimo hlavnej cesty, ale samozrejme s prístupom na asfaltovú obecnu cestu.
www.rem.ax/bielik

Výrobné a skladové priestory

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam nebytové priestory ktoré sú súčasťou areálu a predmetom predaja s celkovou rozlohou 10181m2 v katastri Lubina, časť Hrnčiarové. Objekty poskytujú možnosť využitia za učelom skladovania, ale aj výrobných procesov.
www.rem.ax/bielik

Aktuálna ponuka nehnuteľností.

Všetky ponuky predaja a prenájmu nehnuteľností nájdete na oficiálnej stránke RE/MAX NaMax. Stav našich zverejnených ponúk je vždy aktuálny s prihliadnutím na informáciu, ktorá je uvedená priamo v prezentovanej inzercii.